Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL

DESTEK

0850 225 10 10
Acil sorunlarınızı çözmek ve sorularınıza en kısa sürede cevap vermek için buradayız.
Çalışma saatlerimiz: Hafta içi 9.00 - 18.00 Cumartesi 9.30 - 14.00

Telefon Desteği


  • Telefon açmadan önce lütfen sorunun nereden kaynaklandığını tespit edin. Edemediyseniz sorun yaşadığınız ekranı açın ve yanınızda not almak için kağıt ve kalem bulundurun.
  • Telefon açtığınızda çalıştığınız şirketin ismini, kendi isminizi, size ulaşabileceğimiz telefon ve faks numaralarını belirtin. e-Mikro Destek Görevlisi bu bilgileri kaydedecektir.
  • Görüştüğünüz e-Mikro Destek Görevlisi’nin ismini not alın.
  • e-Mikro Destek Görevlisi size sorununuzu gidermek için izleyeceğiniz yolu anlatacaktır. Bu bilgileri not ederek sorunla karşılaşabilecek diğer çalışma arkadaşlarınıza iletin.

E-Posta Desteği


http://www.emikro.com.tr adresindeki 'Destek' bölümünden sorularınızı iletebilir, uzman personelimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz. Bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.


Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Mikro yazılımları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak seri ve modülleri tespit etmenizde size yardımcı olacak.
Bize Ulaşın
Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.