Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL

DİJİTAL DÖNÜŞÜM NEDİR?

Dijital dönüşüm nedir?Dijital dönüşüm, her geçen milisaniye gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerinin sağladığı olanaklar ve değişen beşeri ihtiyaçlar doğrultusunda, işletme ve diğer organizasyonların daha verimli ve etkin şekilde hizmet vermelerini sağlayacak şekilde iş süreçleri ve teknoloji alanlarında gerçekleştirdikleri dönüşümdür. Özetle, şirketinizin iş süreçlerini dijital strateji ve teknolojiler kullanarak yönetmeye başladığınızda siz de kendi digital dönüşüm sürecinizi başlatmış olursunuz.
Dijital dönüşüm, altyapınızı, üretiminizi, müşteri yönetiminizi, reklam ve pazarlama çalışmalarınızı, muhasebenizi, İK'nızı ve aklınıza gelebilecek tüm işletme bileşenleri ve iş süreçlerinizi yakından ilgilendirir. İşletmenizin faaliyetleri ve kullandığı teknoloji itibarıyla bilgi, strateji ve planlama itibarıyla zaman, insan ve finans ihtiyacı itibarıyla da kaynak gerektir.

Dijital dönüşüm nasıl başlatılır?

Ürünlerinizin üretiminde, hizmetlerinizi hazırlarken, iş süreçlerinizin yönetiminde, pazarlama çalışmalarınızda ve belki başka işlerinizde teknolojiden, mobil araçlardan, bazı ticari programlardan yararlanıyorsanız zaten dijital dünyanın içindesiniz demektir. Ancak dijital dönüşüm yalnızca kullandığınız araçların dönüşümü ve teknolojik hale gelmesi demek değil, iş yapış biçiminizin dönüşmesi demektir. Dijital dönüşümün bir diğer özelliği de müşteri odaklı olmasıdır. Sosyal medyayı, big data'yı, bulut teknolojilerini, yapay zekayı, mobil uygulamaları ve daha pek çok teknolojik nimeti işletmeniz için kullanıyor olabilirsiniz. Tüm bunların yanında iş süreçlerinizi dijitalize ettiyseniz ve hitap ettiğiniz kitleyi müşteriye dönüştürmeye başladıysanız gerçek bir dijital dönüşümden söz edebiliriz.
Bu sonuçları elde etmeniz için önce işletmenizin altyapısını incelemeli, saptadığınız sorunlara göre çözüm ve yol haritası üretmelisiniz. Bu çözüm ve yol haritası tamamen size özeldir; sektörünüze, işletmenizin büyüklüğüne, ekibinize göre ve ihtiyaç duyduğunuz kaynakları göre değişebilir. Bu yolda size yardımcı olması için yeni ve farklı ihtiyaçlarınız için size özel fikirler sunan, esnek çözümleri tercih edebilirsiniz.

Dijital dönüşüme e-Dönüşüm'ün uzmanı e-Mikro ile katılın

Siz de e-Fatura , e-Arşiv , e-Defter , e-bordro, e-irsaliye ve e-Müstahsil Makbuzu hizmetleri arasından dilediğiniz tüm e-Dönüşüm hizmetlerinde işin uzmanı e-Mikro'yu tercih edin, rahat edin. Her işletim sisteminde desteklenen e-Mikro hizmetlerini öğrenmek ve şirketinizi hiçbir ek ücret ödemeden kolayca entegre etmek için e-Mikro web sitesini inceleyebilirsiniz.

emikro.com.tr
Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.