Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL

E-DEFTER

e-Defter Nedir?


  • Vergi Usul Kanunu (VUK) ve Türk Ticaret Kanunu, tüccar ve işletmeler için yevmiye ve büyük defter gibi belli defterlerin tutulmasını zorunlu kılar. E-Defter de tutulması zorunlu olan defterlerde bulunan bilgileri içeren bir elektronik kayıtlar bütünüdür. Bu sistemde defterler dijital ortamda tutulur ve Maliye Bakanlığı'na elektronik imzayla berat verilir. 1 Sıra No'lu Elektronik Defter Genel Tebliği'nde yer alan şartları taşıyan gerçek ve tüzel kişiler e-Defter’den yararlanabilir

Mikro Yazılım'ın avantajlı e-defter uygulaması: e-Defter

e-Defter uygulamasına Mikro Yazılım ile geçmek çok avantajlı. Nasıl mı? Sizi önce Maliye Bakanlığı standartlarıyla %100 uyumlu ve GİB onaylı e-Defter ile tanıştıralım. Şirketinizin alt yapısına hemen adapte edebileceğiniz e-Defter'i, avantajlarını ve uygulamaya nasıl geçebileceğinizi anlattığımız kısa videoyu izleyin. Ardından mikro.com.tr'de kaydınızı oluşturun, size hemen arayalım.
Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.