Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL

E-DEFTER YEDEKLEME HİZMETİ

E-Defter saklama zorunluluğu

E-Defter Genel Tebliği uyarınca oluşturulan e-Defterleri yedekleme sorumluluğu işletmeye aittir. Bu nedenle beratlarını vermekte sıkıntı yaşamamaları ve mağdur olmaları için işletmelerin e-Defterlerini saklamaları gerekmektedir. İşletmeler e-Defterleri kendi sistemlerinde saklayabilecekleri gibi daha güvenilir bir çözüm olması adına e-Defter saklama hizmeti veren profesyonel firmaları da tercih edebilirler. Gelirler İdaresi Başkanlığı (GİB) e- Defter kayıtlarının özel entegratör firmalar aracılığıyla saklanması tavsiyesini vermektedir. 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren ise firmaların e-Defter saklama işlemi zorunlu hale getirilmiştir. 

e-Defter yedekleme e-Defter uygulaması GİB’in talep ettiği biçimdeki yevmiye defteri ve defter-i kebir belgelerinizi elektronik olarak GİB’e göndermenizi sağlar. Mikro Yazılım entegratörlüğüyle belgeleriniz yasal süre boyunca güvenle saklanır. e-Defter sayesinde e-Defter kayıtlarınız veri kaybı, zarar görme, virüs bulaşması gibi durumlara karşı güvenceye alınır ve beratların ibrazını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanır. Mikro e-Defter Portalı sayesinde internete bağlanabilen her bilgisayarla sakladığınız dosyalara saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Dahası, barındırılan Kurtarma Merkezi sayesinde farklı yerlerde ve ortamlardaki bilgileriniz Mikro Yazılım tarafından güvenle saklanır. 

e-Defter’den yararlanmak Mikro Yazılım’ın e-Defter hizmetinden yararlanmanız son derece kolay. Belli zamanlarda onaylatmanız gereken e-Defter’den Mikro Yazılım güvencesiyle yararlanmak için sadece şu adımları izlemeniz gerekiyor:

Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.