Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL

SERTİFİKALARIMIZ

Mikro Yazılım A.Ş Sertifikaları

Sertifikalarımız
İleri bilişim teknolojilerini kullanan, müşterilerine yenilikçi, esnek, modüler ve katma değeri olan çözümler sunan, onlarla birlikte büyüyen bir yazılım şirketiyiz. Değişimi yönlendiriyor, sürdürülebilir müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlıyor, uluslararası standartlarda markalaşma vizyonuyla ilerliyoruz. Tam da bu yüzden tüm faaliyet alanlarımızda kalite bilincini sistematik olarak sağlıyoruz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Çevre duyarlılığı bilinciyle ulusal ve uluslararası mevzuat ve kalite standartlarına uyum sağlayarak çalışıyoruz.


Aşağıda Mikro Yazılım bünyesinde kurduğumuz ve uyguladığımız sistemlerin birer onayı niteliğinde olan sertifikalarımızı görebilirsiniz.Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Mikro yazılımları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak seri ve modülleri tespit etmenizde size yardımcı olacak.
Bize Ulaşın
Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.