Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL

E-ARŞİV BAŞVURU ADIMLARI

 • E-Arşiv Başvuru İşlemleri
  Mali mühür temini, efatura.gov.tr adresinden mükellef başvuru yapıldıktan sonra Mikro yazılım başvuru sayfamızdan başvurunuzu yapabilirsiniz.

  http://portal.emikro.com.tr adresinden kayıt yapabilmek için mali mühür bilgisayarınıza takılı olmalıdır. Sağ üst köşede yer alan “kayıt ol”, butonuna tıklayınız.  Şimdi Yükle butonu ile imzalama uygulamasını yükleyiniz. İndirilecek olan imzalayıcı setup dosyasını çalıştırarak devam butonu ile kurulumu tamamlamanız yeterlidir.  Mali mührünüz takılı olduğu için bilgiler otomatik olarak okunacak ve ekranda işlem adımlarına göre kayıt işlemine başlanmış olacaktır.  Sertifika seçiminden sonra Genel Bilgiler ekranında bilgileri kontrol edip esikleri tamamlayarak devam ediniz.  Mevcut aktif olan hizmetleriniz bu ekran da otomatik seçili olarak yansıyacaktır. Diğer e hizmetlerimizden hangisine başvuracağınızı seçerek ( e Arşiv ,e İrsaliye vb.) ,Seri numarasını ve hesap açılış tarihini belirttikten sonra devam edebilirsiniz.

  Adres bilgileri ve tanımlanan bilgilerinizi son aşama da kontrol ettikten sonra İmzalama işlemini başlatmanız başvuru için yeterli olacaktır.

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Mikro yazılımları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak seri ve modülleri tespit etmenizde size yardımcı olacak.
Bize Ulaşın
Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.