Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL
e-Fatura ile, mali altyapınızı doğrudan GİB sistemine entegre edin. e-Fatura kesimi, e-Fatura saklama, e-Fatura gönderme ve alma işlemlerinizi kolayca yapın. Detay
E-Arşiv ile e-Faturalarınızı elektronik ortamda saklayın. e-Fatura hizmeti ile entegre ederek kolayca e-Fatura gönderin. E-arşiv sistemine e-Mikro ile geçin. Detay
E-İrsaliye düzenleme, gönderme ve alma işlemlerinizi e-Mikro ile kolayca yapın. Tüm verileri 10 yıl boyunca saklayın. e-İrsaliyeye e-Mikro ile geçin. Detay
E-Defter ile yevmiye defteri ve defter-i kebir belgelerini elektronik ortamda saklayın. e-Defterini kolayca görüntüleyin, Gelir İdaresi Başkanlığı'na gönderin. Detay

NEDEN E-MİKRO?

YERLİ YAZILIM DEVİ
1988 yılında kurulan, Türkiye’nin en eski ve en köklü yazılım şirketlerinden biri olarak çözümlerimizi yüz bini aşkın işletmeye ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz.
GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Müşterilerin ihtiyaçlarıyla tam uyumlu, sürekli yenilenen çözümler sunuyoruz. Maliye Bakanlığı ve GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) güncellemelerini yakından takip ederek, müşterilerimizin mevzuata her zaman tam uyumlu olarak çalıştığından emin oluruz.
ÜCRETSİZ e-MİKRO HATTI
0850 225 10 10 E-Mikro destek hattını ÜCRETSİZ arayabilir ve e-dönüşüm ile ilgili aklınıza takılan her konuda danışabilirsiniz. Müşterilerimize de e-dönüşüm ürünlerinin kullanımı sırasında ÜCRETSİZ destek vermeye devam ediyoruz.
MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda uyarlanabilen ve kolayca entegre olabilen ürünler sunarız. Etkili mühendislik çözümlerimizle işletmeniz e-Dönüşüm'e geçerken her zaman yanınızdayız.
YAYGIN BAYİ AĞI
Tüm Türkiye'ye yayılmış yaygın bayi ağımız sayesinde tüm müşterilerimize yerinde destek verir ve müşterilerimizin operasyonlarını kesintisiz yönetebilmelerini sağlarız.
KULLANDIĞINIZ KADAR ÖDEME İMKANI
Kullandığınız kadar harcadığınız, fazla fatura adetleri ya da paket aşımları için ödeme yapmadığınız, operasyonel maliyetlerin olmadığı, tamamen ekonomik koşullara sahip E-Kontör sistemiyle iş hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

TÜM ÜRÜNLER

E-Fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen, Vergi Usul Kanunu (VUK) gereği bir faturada yer alması gereken bilgileri içeren, satıcı ve alıcı arasındaki iletimi GİB üzerinden gerçekleştirilen, kağıda basılmayan, tüm işlemleri dijital ortamda yapılan bir elektronik belgedir.

DETAY

Elektronik faturanın e-Fatura ve e-Arşiv olmak üzere iki türü vardır. E-Arşiv, faturaların ikinci nüshasının elektronik ortamda oluşturulup saklanmasını, gerektiğinde elektronik olarak ibraz edilmesini sağlar. Veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen e-Arşiv hizmeti, 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu (VUK) Genel Tebliği düzenlemesi ile uygulamaya geçmiştir.

DETAY
e-Bordro, personelinizin bordrosunu hazırlayıp imzalatmaya gerek kalmadan tek tuşla Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) yoluyla göndermenizi sağlar.
DETAY

E-Mutabakat, beyanname alış (BA), beyanname satış (BS), cari hesap mutabakatları ve ekstre karşılaştırma işlemlerini faks ve telefon kullanmadan tüm cari hesaplarınız için toplu olarak kolay ve hızlıca yapabileceğiniz bir elektronik sistemdir.

DETAY

Şekil hükümlerinden bağımsız olarak Vergi Usul Kanunu (VUK) ve/veya Türk Ticaret Kanunu'na göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan elektronik kayıtlar bütünüdür.

DETAY

483 sıra no’lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği gereği ÖKC ‘lerden (Ödeme Kaydedici Cihaz) gerçekleştirilen satışlara ait mali bilgilerin GİB sistemine iletilmesidir.

DETAY

E-İrsaliye, 213 sayılı Vergi Usul Kanunu (VUK) gereği irsaliyede bulunması gereken bilgileri içeren, kağıt irsaliye ile aynı nitelikte fakat dijital ortamda düzenlenen bir belgedir. Standartları ve veri formatı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından düzenlenen e-İrsaliye, kağıt olarak düzenlenen ve en az 3 nüsha olan sevk irsaliyesi ile aynı özellik ve hukuki niteliklere sahiptir.

DETAY

E-Müstahsil Makbuzu, defter tutan çiftçi veya toptancıların defter tutmayan çiftçilerden satın aldıkları ürünler karşılığında düzenledikleri zorunlu ticari belgedir.

DETAY

E-Serbest Meslek Makbuzu, serbest meslek erbabı tarafından mesleki faaliyetlerine ilişkin olarak 213 sayılı Vergi Usul Kanunu hükümlerine göre düzenlenen, kağıt serbest meslek makbuzu ile aynı yasal niteliklere sahip, hizmet alanın talebine göre elektronik veya kağıt ortamda iletilen, dijital olarak muhafaza ve ibraz edilebilen ve Gelir İdaresi Başkanlığı'na (GİB) elektronik ortamda raporlanan elektronik belgedir.

DETAY

Kontör, Mikro Yazılım’ın tüm e-Dönüşüm ürünlerinde kullanılan ortak para birimidir. Türkiye'de e-Dönüşüm uygulamaları hızla yaygınlaşırken Mikro Yazılım olarak biz de birçok firmanın iş sürecinin elektronik ortama taşınmasını sağlayarak e-Dönüşüm’e öncülük ediyoruz.

DETAY

Serbest meslek erbabı, işletme hesabı esasına göre defter tutan mükellefler ile basit usule tabi olan mükelleflerin kayıtlarının elektronik ortamda tutulmasına, bu kayıtlardan serbest meslek erbabı ile işletme hesabı esasına göre defter tutanların defterlerinin elektronik olarak oluşturulması ve saklanmasına, vergi beyannameleri, bildirim ve dilekçelerin elektronik olarak verilebilmesine, elektronik ortamda belge düzenlenebilmesine imkan tanıyan ve kapsamda yer alan mükelleflerin Gelir İdaresi Başkanlığı veri tabanında yer alan diğer bilgilerini mükelleflerin bilgisine sunan sistemdir.

DETAY

İletişim


MASLAK MAH. AOS 55. SOK. 42 MASLAK NO: 2 OFİS 3 BLOK D:11-12-13 SARIYER / İSTANBUL PK 34485
+90 (850) 225 Tıklayınız (Çağrı Merkezi) +90 (850) 225 10 10 (Çağrı Merkezi)
Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.