Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL

E-MİKRO HAKKINDA

Hız, tasarruf ve kontrollü büyüme bir işletmenin en temel ihtiyaçları. Mikro Yazılım ve e-Mikro olarak çalışmalarınıza hız kazandıran ve operasyonel masraflarınızdan tasarruf etmenizi sağlayan e-Dönüşüm hizmetlerimizle firmanızı uçtan uca destekliyoruz.

Hakkımızda


Paylaşmayı sevdiğimiz, heyecan verici hikayemiz 1988 yılında başladı. Bugün, kurumsal ve ticari yazılımlardan oluşan geniş ürün yelpazemiz, 105 binin üzerinde firmadan oluşan müşteri portföyümüz ve 300'e yakın yetkili iş ortağı ve servis destek kanallarımızla Türkiye'nin önde gelen yazılım firmaları arasındayız.

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) uygulama ve yazılımları alanında her ölçekten işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere ürünler geliştiriyoruz. Ürettiğimiz yazılımlar bugün ülkemizin dışında Azerbaycan, Rusya ve Bulgaristan ile Ortadoğu ülkelerinde de yüzlerce işletme tarafından tercih ediliyor.

2013 yılında Özel Entegratör olarak müşterilerimize Maliye Bakanlığı standartlarıyla tam uyumlu e-Fatura hizmetini sunmaya başladık. Mikro Yazılım e-Fatura kullanan müşterilerimiz, mali altyapılarını doğrudan Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine entegre etti ve sistemin sunduğu tüm avantajlardan yararlanarak yatırım maliyeti ödemeden kolayca e-Fatura’ya geçti.

2015 yılında ise GİB'den aldığımız onay ile e-Arşiv Faturası Entegratörü olduk. Aynı zamanda, müşterilerimize e-Defter saklama hizmetini de vermeye başladık. Artık kullanıcılarımıza e-Bordro, e-İrsaliye, e-Mutabakat, e-Müstahsil Makbuzu ve e-Serbest Meslek Makbuzu da dahil olmak üzere neredeyse tüm e-Dönüşüm hizmetlerinde destek sunuyor, işlerinin sürekliliği ve başarılarına büyük bir hevesle katkıda bulunuyoruz.

2017 yılında Türkiye'nin en büyük girişim sermayesi şirketi Turkven ve Earlybird Venture Capital, şirketimizin yatırımcısı olarak Mikro Yazılım'a ve yazılım sektörüne olan güvenini gösterdi. Bugün, bilgi birikimini, mühendislik çözümlerini ve dinamik yapısını müşteri odaklı yaklaşımıyla birleştirmiş öncü bir yazılım şirketi olarak müşteri memnuniyetimizi önemli noktalara taşımış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Mikro yazılımları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak seri ve modülleri tespit etmenizde size yardımcı olacak.
Bize Ulaşın
Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.