Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unutum
Bize ulaşın

BİZİ ARAYIN: 0850 225 10 10

PORTAL GİRİŞ
e-Mikro Giriş
KAYIT OL KONTÖR SATIN AL

E-ARŞİV SMS AYARLARI

e-Arşiv Faturalarınızın SMS ile Bilgilendirme Hizmetini kullanmak için yapılması gereken tanımlamalar aşağıdaki gibidir;

1. https://portal.emikro.com.tr hesabınıza giriş yapıldığında menü alanındaki eArşiv/Parametreler bölümüne ulaşınız.2. Parametreler ekranında SMS Bilgileri bölümü yer alıyor olacaktır.

3. Bu bölümde SMS Gönderimi aktif seçeneği işaretli olmalıdır.

4. Taslak Mesaj butonundan gönderilecek olan SMS mesajınız için, manuel olarak istediğiniz açıklamayı ekleyebilirsiniz.

5. Bu tanımlama sonrası kaydet butonu ile tanımalarınızı kaydetmeniz yeterli olacaktır.Bilgilendirme gönderilecek olan e-Arşiv Carisine ait Cep Telefon numarası için tanımlama aşağıdaki gibidir;

6. Mikro yazılım programlarınızda e-Arşiv Faturası düzenleyeceğiniz Cari Hesabınızın adres kartına geliniz.

7. Cari hesap adres kartında yer alan Modem no alanında, bilgilendirme Mesajı gönderilecek olan Cep numarasını başında 0 olmadan tanımlamanız yeterlidir.8. Bu tanımlamalarınız sonrası düzenleyecek olduğunuz e-Arşiv Faturalarınız, eş zamanlı olarak Cari hesaplarınızın Cep telefonlarına SMS olarak gönderilecektir. Gönderilen SMS içinde aşağıdaki gibi e-Arşiv Faturasına ulaşımı sağlayacak olan link ve portal.emikro.com.tr adresinde düzenlemiş olduğunuz taslak metin açıklamanız yer alıyor olacaktır.

Not: e-Arşiv Faturalarının SMS ile ücretlendirilmesi :3 SMS = 1 Kontör olarak fiyatlandırılmaktadır.

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Mikro yazılımları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak seri ve modülleri tespit etmenizde size yardımcı olacak.
Bize Ulaşın
Ürün Talep Formu

Ürün Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Böylece ürünlerimizle tanışacak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seri ve modülleri kolayca tespit edeceksiniz.
Mikro Yazılım kurumsal programlarından birini kullanıyorum.