Merkez binamız önünde Belediyenin yapmış olduğu asfaltlama çalışması sırasında, çağrı merkezimizin bağlı olduğu fiber kablo koparılmıştır. Bu nedenle 02165542000 numaralı çağrı merkezi numaramızdan geçici süreyle hizmet verememekteyiz.

Destek

0(850) 200 20 30

Kullanıcılarımızın acil sorunlarını çözümlemek ya da sorularına cevap vermek amacı ile kurulan bu servisimiz hafta içi 08:30 - 18:30 arasında hizmet vermektedir. +90 850 200 20 30 numaralı telefon hattından ulaşabileceğiniz e-Mikro Destek, sorununuzu en kısa sürede çözecektir.

Telefon Desteği

  • Sorunun nereden kaynaklandığını tespit ediniz yada telefon açmadan önce sorun yaşadığınız ekranı açınız. Bunun yanında not almak üzere kağıt ve kalem bulundurunuz.
  • Öncelikle çalıştığınız şirketin ismini, kendi isminizi, size ulaşabileceğimiz telefon ve faks numaralarını belirtiniz. Destek görevlisine bu bilgileri kayıt etmesi için zaman tanıyınız.
  • Görüştüğünüz Mikro destek görevlinizin ismini mutlaka kayıt ediniz.
  • Destek görevlisi size sorununuzu gidermek için izleyeceğiniz yolu anlatacaktır. Bu bilgilerin notunu alınız ve bu sorunla karşılaşabilecek diğer arkadaşlarınıza iletiniz.

e-Posta Desteği

e-Posta desteğine http://www.emikro.com.tr adresinde destek bölümünden sorularınızı iletebilir, uzman personelimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz. Bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Uygulama Dosyaları

My E-Fatura Uygulama Dosyası
E-Fatura Uygulama Dokümanı
e-Arşiv ve Mikro Yazılım Programlarında Uygulaması
My E-Defter Uygulama Dosyası

e-Mikro Hizmetlerine Kayıtlı Olmayan Müşteriler için E-Defter Saklama Kaydı İşlemleri
e-Mikro Hizmetlerine Kayıtlı Müşteriler için e-Defter Saklama Üyelik ve Kullanim İşlemleri

Başka Sorunuz?

Navigasyon